top of page

O nas

Kreowanie i opowiadanie historii jest naszą pasją. Teampix.net to profesjonalna, wcale niewielka, agencja reklamowa, która skupia zespół ambitnych i pomysłowych ludzi, gotowych podjąć każde wyzwanie. Znani jesteśmy z najwyższej jakości usług, mamy ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży graficznej i reklamowej.

​Zdobyliśmy wiele nagród, znamy się od dawna, zjedliśmy niejeden ołówek, a od 2021 roku połączyliśmy swoje siły i działamy jako Teampix.net zarówno na polskim, jak i na europejskim rynku. Kompleksowo kreujemy wizerunek firm od koncepcji, poprzez zorganizowanie kampanii reklamowych, projekty logotypów, kreacji reklamowych, obsługi Social Mediów, opieki logistycznej po produkcję i dostarczenie Klientowi gotowego produktu.

Pracowaliśmy przy powstawaniu mniejszych i większych firm i marek w Europie. Naszymi klientami byli i są m.in. Volvo, GlaxoSmithKline, Wielkopolska Policja, Opel Szpot, PZU Życie, Orlen, House & More, Avaro, Dundee College, Żabka, Biedronka, Dako Furniture, Univertel, Heineken, Nestle i wiele innych.

 

Stworzyliśmy w całości (nie tylko graficznie) magazyn dla emigrantów Głos Polski, magazyn policji Stop Wielkopolski, pomagaliśmy tworzyć znane marki, opracowywaliśmy dla nich logotypy, pracowaliśmy przy wydaniu książek, takich jak: W pustyni i w puszczy, Koziołek Matołek, Angielski w pigułce.

 

Czym jest więc Teampix.net? To agencja reklamowa założona przez fajnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

 

Tworzymy projekty, które pomogą Ci nie tylko dotrzeć z ofertą do odbiorców, ale również pozostać na długo w ich pamięci. Nasze prace zwiększają sprzedaż i rozpoznawalność marki oraz wpływają na wzrost zaufania do produktu.

 

Napisz czego oczekujesz, a my przygotujemy dla Ciebie projekt, który pozwoli Ci zwiększyć zyski i pozyskać nowych Klientów. Znamy się na tym, a zlecenia przygotowujemy kompleksowo od przygotowania strategii po kompletny projekt.

 

Wciąż zaskakujemy naszych Klientów.

W Teampix.net mamy milion pomysłów każdego dnia.

A nasze ceny są najbardziej konkurencyjne na rynku ;)

nasi Klienci

bottom of page